Zaktualizowano: 2020, lipiec 15

The Best Diet Pills (2020) - Learn The Science

Oto najlepiej i wysoko oceniane tabletki odchudzające i suplementy roku 2020.
The Best Diet Pills (2020) - Learn The Science
Recenzja popularnych tabletek i suplementów odchudzających. Obrazy Shutterstock

Które tabletki odchudzające naprawdę działają?

Aż 45% z nadwagą i 67% otyłych Amerykanów próbuje schudnąć[1]należy podejrzewać, że zapotrzebowanie na tabletki odchudzające jest ogromne.

W rzeczywistości badanie przeprowadzone przez „The US Weight Loss & Diet Control Market” wykazało, że popyt na wszelkiego rodzaju środki dietetyczne osiągnął 55 miliardów dolarów tylko w 2007 roku.[2].

Tak duża liczba oznacza, że ​​rynek jest zalewany wszelkiego rodzaju produktami, co sprawia, że ​​poszukiwanie tabletek odchudzających jest łatwe i jednocześnie trudne.

Możemy skorzystać z niewielkiej pomocy „SCIENCE” - czyli dobrego, godnego zaufania suplementu diety, który może pomóc stłumić apetyt, przyspieszyć metabolizm i pomóc w utracie wagi!

Aby pomóc Ci znaleźć najwyżej oceniane tabletki odchudzające które są zarówno bezpieczne, jak i skuteczne, wyjaśniamy, czym właściwie są te tabletki i przeglądamy niektóre z najlepszych tabletek odchudzających w 2020 roku.

Potrzeba tabletek odchudzających

Eksperci są zgodni, że najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na odchudzanie jest ograniczenie kalorii, zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Ponieważ taki styl życia i modyfikacje diety mogą być trudne do utrzymania, wiele osób w nadziei na utratę wagi zwraca się do suplementów diety.

Chociaż zapotrzebowanie na zabiegi odchudzające jest zdecydowanie wysokie w krajach takich jak Stany Zjednoczone, naukowcy uważają, że te tabletki nie pomogą nikomu schudnąć, jeśli nie są stosowane w połączeniu z planem zdrowego odżywiania i ćwiczeń.

Czego szukać w najlepszych tabletkach odchudzających?

Jak wyjaśnił Narodowy Instytut Zdrowia (NIH[1]), wiele suplementów odchudzających jest raczej kosztownych, a ich skuteczność jest wysoce dyskusyjna.

Według Urzędu Odpowiedzialności Rządu Stanów Zjednoczonych niektóre suplementy okazały się potencjalnie szkodliwe[3] więc rozważ bezpieczeństwo produktu przed zakupem tych tabletek. A ponieważ stwierdzono, że niektóre składniki tych tabletek wchodzą w interakcje z niektórymi lekami, ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem przed ich przyjęciem.

Krótko mówiąc, NIH sugeruje zbadanie tego, co wiadomo, a czego nie wiadomo o składnikach tych suplementów diety przed ich przyjęciem.

11 najlepszych tabletek odchudzających na 2020 rok

Przebadaliśmy najpopularniejsze tabletki odchudzające dostępne na rynku i wybraliśmy 12 najlepszych tabletek odchudzających (sprawdzonych przez naukę) pod względem bezpieczeństwa i skuteczności.

Oto 12 naszych najlepszych suplementów diety, które mogą pomóc Ci osiągnąć cel cele utraty wagi.

#1 PhenQ

PhenQ
PhenQ - potężne tabletki na odchudzanie

Dowiedz się więcej o PhenQ

To suplement diety, który obiecuje pomóc zrzucić wagę i utrzymać ogólny dobry stan zdrowia. Suplement diety zawiera aktywne składniki, które pomagają schudnąć na pięć różnych sposobów.

Pierwszą z nich jest termogeneza, w której organizm otrzymuje zastrzyk przyspieszający usuwanie nagromadzonego tłuszczu. Po drugie, pomaga zapobiegać gromadzeniu się tłuszczu, zapobiegając tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Ponadto PhenQ twierdzi, że działa hamująco na apetyt, ułatwiając opanowanie głodu.

Dodatkowo suplement zawiera kofeinę, która podnosi poziom energii, dzięki czemu mogą być bardziej aktywni i naturalnie schudnąć.

Ostatni sposób PhenQ pomaga w utracie wagi poprzez poprawę nastroju, aby zapobiec korupcji, która może pojawić się podczas diety.

Najważniejszymi składnikami tego produktu są proszek Capsimax, który jest mieszanką papryki, kofeiny, piperyny i niacyny (witamina B3), węglanu wapnia, pikolinianu chromu, kofeiny, nopalu i furmarianu L-karnityny.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#2 Phen375

Phen375
Phen375 - Diet Pills

Dowiedz się więcej o Phen375

PHEN 375 Jest to suplement odchudzający, którego formuła jest ukierunkowana na komórki tłuszczowe organizmu i zapobiega tworzeniu się dodatkowych tłuszczów.

Działa poprzez zwiększenie metabolizmu organizmu, tłumienie apetytu i zwiększenie zdolności organizmu do spalania nadmiernych ilości tłuszczu nagromadzonego w organizmie użytkownika. Cała formuła Phen375 została opracowana przez zespół naukowców i ekspertów ds. Odchudzania, a składniki są oparte na badaniach naukowych.

Do formuły Phen375 dodano tylko składniki, których skuteczność udowodniono w badaniach klinicznych. Należy zauważyć, że wszystkie składniki produktu zostały wysoko rafinowane, aby zapewnić wystarczające stężenie; prowadząc w ten sposób do silniejszego produktu dla osób, które mają trudności z efektywną utratą wagi.

Phen375 nie został opracowany do użytku samodzielnie. Suplement powinien być idealnie połączony z programem ćwiczeń i oczywiście dietą zawierającą dużo zdrowej żywności i wykluczającą spożywanie niezdrowej żywności bogatej w cukry i tłuszcze.

Produkt można kupić bezpośrednio z jego oficjalnej strony internetowej i zostanie on wysłany bezpośrednio do klienta po dokonaniu płatności za zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#3 Green Coffee Plus

Green Coffee Plus
Green Coffee Plus - Wspomaga odchudzanie

Dowiedz się więcej o Green Coffee Plus

Green Coffee Plus to suplement odchudzający, który zawiera ekstrakt z ziaren zielonej kawy jako główny składnik wspomagający naturalne zrzucanie wagi. Ekstrakt z ziaren zielonej kawy zawiera aktywny związek zwany kwasem chlorogenowym, który pomaga szybko schudnąć.

Produkt twierdzi, że przyspiesza metabolizm, umożliwiając organizmowi wykorzystanie całego zgromadzonego tłuszczu i kalorii na energię. Twierdzi również, że zwiększa topnienie tłuszczów poprzez wzrost energii, dzięki czemu możesz spalić więcej tłuszczu podczas codziennych czynności.

Oprócz utraty wagi, Green Coffee Plus może pomóc w eliminacji wolnych rodników, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Ten suplement jest dostępny w butelce zawierającej 60 kapsułek, dwie na każdy dzień. Stworzony z naturalnych składników, ten suplement zawiera Ekstrakt z Zielonych Ziaren Kawy o Wysokiej Potencji w czystej postaci dla pełnego działania oraz 50% kwasu chlorogenowego, który jest silnym składnikiem odpowiedzialnym za utratę wagi.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#4 Keto Fuel

Keto Fuel
Keto Fuel - spal tłuszcz

Dowiedz się więcej o Keto Fuel

Keto Fuel to suplement odchudzający dostępny w postaci proszku. Spożywany między posiłkami, przed treningiem lub rano suplement ten ma dostarczyć wszystkich elektrolitów i energii potrzebnych w ciągu dnia. Produkt zawiera BHB jako podstawowy składnik, a jego rolą jest rozpoczęcie stanu metabolicznego organizmu.

Aby zrozumieć, jak działa Keto Fuel, musielibyśmy dowiedzieć się więcej o ketozie. Suplement opiera się na stanie metabolicznym organizmu zwanym ketozą, co oznacza, że ​​organizm będzie zużywał tłuszcze jako energię zamiast węglowodanów.

Napój odżywczy dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby utrzymać stan niskowęglowodanowy prowadzący do utraty wagi.

Keto Fuel proszek należy wymieszać z olejem i wodą, aby uzyskać pełny posiłek. Twierdzi, że dostarcza wszystkich potrzebnych kalorii, od 1200-2500, w zależności od ilości oleju dodanego do mieszanki. Ten produkt jest bezglutenowy, bez soi, bez nabiału, bez orzechów i wegański.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#5 Vysera CLS

Vysera CLS
Vysera CLS - Suplement utraty wagi

Dowiedz się więcej o Vysera CLS

Vysera CLS to suplement diety, który może być stosowany razem z programem odchudzania, aby przyspieszyć osiąganie wyników. Produkt składa się wyłącznie z naturalnych składników i nie będzie narażał organizmu użytkownika na jakiekolwiek potencjalnie szkodliwe chemikalia.

Chociaż nie można znaleźć zbyt wielu informacji na temat producenta Vysera CLS, a także brakuje szczegółowych informacji na temat konkretnego produktu, zauważyliśmy, że dane kontaktowe znajdują się na oficjalnej stronie produktu.

Dlatego osoby, które potrzebują więcej szczegółów lub mają pytania, mogą wykorzystać te informacje, aby skontaktować się z producentem suplementu.

Kluczowe składniki zawarte w tym suplemencie to L-Lizyna, L-Arginina i Okso-Prolina. Kombinacja składników może nie tylko służyć do redukcji nagromadzonego tłuszczu w organizmie, ale może być również korzystna dla osób, które chciałyby zbudować masę mięśniową podczas utraty wagi.

Wadą produktu jest to, że jest dość drogi, zwłaszcza jeśli spojrzeć na składniki i porównać produkt z niektórymi konkurentami dostępnymi obecnie na rynku. Pojedyncza butelka produktu będzie kosztować klienta 99 USD i wystarczy na 30 dni. Dostępny jest plan subskrypcji, który obniży koszt produktu do 79.20 USD za 30-dniową dostawę.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#6 GC 180 XT

GC 180 XT
Vysera CLS - Suplement utraty wagi

Dowiedz się więcej o GC 180 XT

Inny całkowicie naturalny suplement, GC 180 XT, twierdzi, że zapewnia korzyści odchudzające za pomocą ekstraktu z owocu Garcinia Cambogia, którego kilka studia znaleziono pomoc w utracie wagi.

Produkt rzekomo pomaga schudnąć, hamując apetyt i jednocześnie hamując gromadzenie się komórek tłuszczowych w organizmie.

Obie te funkcje są korzystne dla każdej osoby, która chce schudnąć. Tłumiąc apetyt użytkownika, apetyt nie spowoduje, że użytkownik będzie nieustannie wybierać chipsy ziemniaczane, hamburgery, pizzę i inne niezdrowe wybory między posiłkami.

Fakt, że gromadzenie się komórek tłuszczowych jest hamowane przez substancję czynną znajdującą się w GC 180 XT, oznacza również, że osobnik będzie narażony na znacznie mniejsze ryzyko przybrania na wadze.

Produkt zawiera trzy dodatkowe składniki, takie jak chrom, który pomaga regulować poziom glukozy we krwi oraz wapń i potas, który pomaga we wchłanianiu Garcinia Cambogia. Wszystkie składniki zawarte w GC 180 XT są uważane za bezpieczne i nie powinny powodować żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Ten konkretny suplement wykorzystuje obecnie jeden z najpopularniejszych składników w branży odchudzającej, ale dla niektórych osób może być zbyt drogi. Na rynku mogą istnieć tańsze alternatywy.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#7 Meratrim Platinum +

Meratrim Platinum +
Meratrim Platinum + - suplement odchudzający

Dowiedz się więcej o Meratrim Platinum +

Meratrim Platinum + zawiera dwa główne składniki - ekstrakty ze Sphaeranthus indicus i Garcinia mangostana. Wybrano dwa ekstrakty ziołowe, ponieważ jeden studiować opublikowany w The Journal of Medicinal Food stwierdził, że połączenie tych dwóch ziół jest dobrze tolerowanym i skutecznym środkiem wspomagającym kontrolę wagi.

Połączenie zapewni również bardziej imponujące wyniki w porównaniu z użyciem jednego z tych składników indywidualnie.

Wykorzystując tę ​​specyficzną kombinację dwóch składników, użytkownicy powinni odczuć widoczne rezultaty w ich wysiłkach odchudzających w ciągu jednego do dwóch tygodni po rozpoczęciu codziennego przyjmowania suplementu.

Należy jednak zauważyć, że produkt należy łączyć z ćwiczeniami i opcjami zdrowego odżywiania, aby uzyskać pozytywne rezultaty.

Czynnikiem, który stawia Meratrim Platinum + ponad wiele konkurencyjnych produktów, które są obecnie dostępne na rynku, jest fakt, że produkt ten ma wiele pozytywnych recenzji w Internecie.

Ostatnio trudno jest znaleźć produkty odchudzające z wieloma pozytywnymi recenzjami, ponieważ obecnie na rynku jest po prostu zbyt wiele produktów - wszystkie twierdzą, że zapewniają szybkie i skuteczne wyniki odchudzania. Dodatek ten kosztuje 40 USD za butelkę, a każda butelka zawiera 60 kapsułek. Codziennie należy przyjmować dwie kapsułki.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#8 PGX Daily Ultra Matrix

PGX Daily Ultra Matrix
PGX Daily Ultra Matrix - suplement odchudzający

Dowiedz się więcej o PGX Daily Ultra Matrix

PGX Daily Ultra Matrix to kolejny skuteczny suplement odchudzający, który jest również poparty dużą liczbą pozytywnych recenzji i świadectw, które można znaleźć na oficjalnej stronie produktu, a także na listach sklepów zewnętrznych, takich jak Amazon.com.

Suplement wykorzystuje unikalną zastrzeżoną mieszankę, znaną jako PGX lub PolyGlycopleX. Ta ekskluzywna mieszanka została opracowana, aby pomóc użytkownikowi zaoferować użytkownikowi znaczne zmniejszenie apetytu i zachcianek; w ten sposób stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które mają ochotę na jedzenie między głównymi posiłkami w ciągu dnia.

Zastrzeżona mieszanka jest wykonana z włókien pochodzenia roślinnego, które wchłaniają wodę w żołądku, a następnie powoli się rozszerzają. Powoduje to wzrost sytości, a także pomaga spowolnić tempo uwalniania glukozy do krwiobiegu użytkownika.

PGX Daily Ultra Matrix to całkowicie naturalny suplement zawierający tylko składniki pochodzenia roślinnego. Suplement nie zawiera glutenu. Jest to również produkt wolny od używek, co czyni go idealnym dla osób wrażliwych na produkty zawierające stymulanty. Produkt zawiera również unikalny system dostarczania, który zwiększa skuteczność produktu - kapsułki softgel są również łatwe do połknięcia, dzięki czemu produkt jest wygodniejszy niż wielu jego konkurentów.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#9 Pigułki Skinny Fibre

Pigułki Skinny Fibre
Skinny Fibre Pills - Suplement Odchudzający

Dowiedz się więcej o pigułkach Skinny Fibre

Skinny Fibre to produkt wytwarzany przez Skinny Body Care, który wykorzystuje wyłącznie w 100% naturalne składniki. Ich suplement diety Skinny Fibre zawiera ekstrakty ziołowe z Glucomannan, Cha De Burge i Caralluma Fimbriata. Produkt zawiera również enzymy trawienne wspomagające trawienie i przyspieszające spalanie tłuszczu.

Jak sugeruje nazwa suplementu, Skinny Fibre opiera się przede wszystkim na różnorodnych błonnikach, aby pomóc użytkownikowi w osiągnięciu celów związanych z utratą wagi.

Głównym celem produktu jest pomoc w poprawie zdrowia układu pokarmowego poprzez włączenie poszczególnych błonników, ale także przy jednoczesnym spowolnieniu metabolizmu - to z kolei przyczyni się do zauważalnego zmniejszenia głodu użytkownika, szczególnie w okresach, gdy najprawdopodobniej odczuwają zachcianki.

Produkt należy przyjmować przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody, aby błonnik mógł wchłonąć wodę i wytworzyć masę, co oczywiście stwarza uczucie sytości. To jest coś, co otrzymujesz ze źródeł błonnika i jest całkowicie bezpieczne i naturalne.

Wszystkie składniki zawarte w Skinny Fibre zostały uznane za bezpieczne i nie spowodują, że użytkownik doświadczy żadnych niepożądanych reakcji, które mogłyby być szkodliwe dla jego dobrego samopoczucia. Należy zauważyć, że oprócz kontrolowania apetytu poprzez włączenie błonnika, suplement ten korzystnie wpływa również na poziom glukozy i cholesterolu we krwi.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#10 ProBioslim

ProBioslim
ProBioslim - Wspomaganie trawienia i zarządzanie utratą wagi

Dowiedz się więcej o ProBioslim

ProBioslim to probiotyczny suplement na odchudzanie, którego popularność dość wyraźnie widać po dużej obecności na rynku. Produkt można znaleźć na wielu stronach internetowych firm lifestylowych, w wielu sklepach detalicznych, takich jak Wal Mart, a także można go kupić na Amazon.

Podstawowym składnikiem ProBioslim jest probiotyk o nazwie LactoSpore Bacillus Coagulans, ale z pewnością nie jest to jedyny składnik, jaki można znaleźć w tym suplemencie.

Oprócz tego probiotyku w suplemencie znajdują się również Ekstrakty z Zielonej Herbaty, Ekstrakty z owoców Ficus Carica, Ekstrakty z owoców Actinidia Deliciosa, Ekstrakt z liści Camellia Sinensis, Kofeinę, Ekstrakt z owoców Carica Papaya oraz zastrzeżoną mieszankę LS3664 Whole Health Superblend.

Fakt, że ProBioslim skupia się na wprowadzeniu określonego szczepu probiotyków do organizmu użytkownika, jest unikalny dla tego produktu, a także korzystny. Wiadomo, że zdrowy mikrobiom prowadzi do bardziej naturalnej utraty wagi - a probiotyki są nieszkodliwe dla organizmu; co oznacza, że ​​produkt jest również bezpieczny.

W Internecie można znaleźć liczne świadectwa i recenzje na temat tego produktu, a większość z nich stwierdza, że ​​użytkownik mógł doświadczyć różnych korzyści, gdy używał ProBioslim, aby pomóc im schudnąć.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#11 Leptigen


Leptigen
Leptigen - Suplement utraty wagi

Dowiedz się więcej o Leptigen

Leptigen to stosunkowo popularny suplement odchudzający, który przede wszystkim oddziałuje na metabolizm użytkownika i poziom cukru we krwi. Preparat pomaga spowolnić metabolizm, dzięki czemu użytkownik czuje się pełniejszy przez dłuższy czas po posiłku.

Korzyści zapewniane poziomowi cukru we krwi pomagają zmniejszyć apetyt w ciągu dnia; w ten sposób zmniejszając prawdopodobieństwo, że użytkownik wybierze żywność, która nie jest dobra dla jego zdrowia lub wagi w ciągu dnia.

Produkt zawiera różnorodne naturalne składniki i unika stosowania jakichkolwiek substancji chemicznych, które mogłyby wyrządzić więcej szkody niż pożytku dla organizmu użytkownika.

Główne składniki Leptigenu to chromian, ekstrakty z zielonej herbaty, kofeina i zastrzeżona mieszanka znana jako Meratrim, która zawiera ekstrakty z Garcinia Mangostana i Sphaeranthus.

Szczególną zaletą Leptigen nad konkurentami jest fakt, że ich formuła została przetestowana w dwóch różnych badaniach klinicznych. Oba te badania kliniczne dały pozytywne wyniki, a uczestnicy byli zadowoleni z utraty wagi, jaką udało im się osiągnąć podczas stosowania produktu.

Leptigen jest poparty wieloma świadectwami, w których klienci twierdzą, że skutecznie tracą na wadze podczas stosowania tego suplementu. Produkt nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi, a wiele osób przyjmujących suplement odczuwa również znaczny wzrost poziomu energii.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

Czy tabletki odchudzające mają jakieś skutki uboczne?

Według US Government Accountability Office, skutki uboczne[3] z tych tabletek w większości przypadków są łagodne i obejmują nieprzyjemne objawy trawienne, problemy ze snem i wysypki.

Jednak niektóre składniki, takie jak dehydroepiandrosteron (DHEA), były związane ze zwiększonym ryzykiem niektórych nowotworów. Tak więc czytanie etykiety produktu i badanie bezpieczeństwa produktu jest koniecznością przy wyborze tabletek odchudzających.

Czy pigułki odchudzające są skuteczne?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo skomplikowana - tak i nie. Dieta i odchudzanie pigułki mogą działać, ale z pewnością nie są to magiczne pigułki, które powodują nadmierne spalanie tłuszczu bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika.

Aby tabletki odchudzające skutecznie działały, użytkownik musi wdrożyć plan zdrowego odżywiania, który zawiera mniej kalorii niż liczba kalorii, które będą zużywać w ciągu dnia, a także musi wdrożyć praktyczną rutynę treningową do swojego harmonogramu.

Tabletki odchudzające zwykle przyspieszają spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń lub pomagają użytkownikowi lepiej kontrolować apetyt, sprawiając, że czuje się pełniejszy na dłużej.

Kiedy pigułka odchudzająca jest stosowana bez wykonywania tych dodatkowych wysiłków, najprawdopodobniej skończy się to tylko stratą pieniędzy po stronie użytkownika.

Jak długo zajmie wyświetlenie wyników?

Wyniki w dużej mierze zależą od ogólnego stanu zdrowia, aktualnej diety i programu ćwiczeń oraz rodzaju stosowanych tabletek.

Ponieważ te suplementy nie są lekami przeznaczonymi do leczenia schorzeń, ale raczej naturalnymi dodatkami do regularnej diety, nie ma absolutnego limitu czasu, w którym można je uruchomić, tak jak w przypadku leków farmaceutycznych.

OSTRZEŻENIE: Przed wybraniem pigułki odchudzającej ważne jest, aby dokładnie zbadać sprawę, ponieważ niektóre mogą mieć skutki uboczne lub wchodzić w interakcje z istniejącymi schorzeniami. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem tych lub jakichkolwiek innych tabletek lub suplementów diety!

Jakie są popularne składniki tabletek odchudzających?

Dzisiejsze tabletki odchudzające zawierają składniki, które pomagają w odchudzaniu poprzez zwiększanie uczucia sytości, zmniejszanie apetytu lub wpływając na tempo metabolizmu. Te składniki są zwykle pozyskiwane ze źródeł roślinnych, ale niektóre są również wytwarzane laboratoryjnie.

Najpopularniejszymi składnikami tabletek odchudzających jest gorzka pomarańcza (synefryna), która przyspiesza metabolizm i hamuje apetyt[4]; kofeina w celu zwiększenia utleniania tłuszczu; chitozan do wiązania tłuszczu w przewodzie pokarmowym i ekstrakt z ziaren zielonej kawy dla lepszego spalania tłuszczu.

Rekomendowana dawka

Jedną z zalet pigułek dietetycznych jest to, że nie musisz się martwić o dokładną dawkę każdego składnika - dietetycy i naukowcy zajmujący się żywieniem powinni zadbać o to za Ciebie.

Niektóre pigułki odchudzające z niższej półki mogą nie mieć odpowiedniej dawki składników, ale dzięki najlepiej ocenianej pigułce odchudzającej możesz po prostu przestrzegać zalecanej dawki na butelce.

Wnioski

Jeśli desperacko chcesz schudnąć, same tabletki odchudzające nie sprawią, że osiągniesz swoje cele. Wymienione tutaj suplementy diety stanowią jedynie dodatek do diety i planu ćwiczeń.

Ich głównym sposobem działania jest tłumienie apetytu, przyspieszenie metabolizmu, wspomaganie spalania tłuszczu, a niektóre nawet wspomaganie lepszego trawienia.

Niezależnie od wybranej pigułki dietetycznej, upewnij się, że zawiera bezpieczne składniki i przestrzegasz odpowiedniego schematu odchudzania.

Idź naprzód i wybierz dietetyczne tabletki, które znalazłeś najlepiej!

Referencje
[1] https://ods.od.nih.gov/factsheets/WeightLoss-HealthProfessional/#en3
[2] https://www.giiresearch.com/report/md191871-us-weight-loss-diet-control-market-11th-edition.html
[3] https://www.gao.gov/new.items/d02985t.pdf
[4] https://ods.od.nih.gov/factsheets/WeightLoss-HealthProfessional/
[5] https://www.medicalnewstoday.com/articles/319979.php
[6] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22530711
[7] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3684102/
[*] Suplementy diety na odchudzanie. National Institutes of Health Office of Dietary Supplements. https://ods.od.nih.gov/factsheets/WeightLoss-HealthProfessional/. Dostęp 18 grudnia 2017.
[*] Khera R, i in. Powiązanie farmakologicznych metod leczenia otyłości z utratą masy ciała i działaniami niepożądanymi: przegląd systematyczny i metaanaliza. JAMA. 2016; 315: 2424.
[*] Uważaj na produkty obiecujące cudowną utratę wagi. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków. https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm246742.htm. Dostęp 18 grudnia 2017 r.
[*] Zheng EX, i in. Uszkodzenie wątroby spowodowane suplementami ziołowymi, dietetycznymi i odchudzającymi: przegląd. Journal of Clinical and Translational Hepatology. 2015; 3: 93.
[*] Lopez HL, i in. Osiem tygodni suplementacji wieloskładnikowym produktem odchudzającym poprawia skład ciała, zmniejsza obwód bioder i talii oraz zwiększa poziom energii u kobiet i mężczyzn z nadwagą. Journal of the International Society of Sports Nutrition. 2013; 10:22.
Autor

Felicia Newell, RD, CPT

Felicia Newell, RD, posiada tytuł licencjata w dziedzinie stosowanego żywienia człowieka oraz tytuł magistra w zakresie stosowanego żywienia ludzi (candida

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.