Zaktualizowano: 2019, lipiec 20

15 prostych i łatwych wskazówek, jak zwiększyć utratę wagi

Autor By
Zrecenzowany przez Zespół ekspertów CHD
15 prostych i łatwych wskazówek, jak zwiększyć utratę wagi

Próbowałeś już prawie każdej diety pod słońcem tylko po to, aby ciągle odzyskiwać wagę?

Czy utrata wagi wydaje się skomplikowana, frustrująca i prawie niemożliwa?

Pozwólcie mi trochę uprościć sprawy i zachęcić was po drodze.

Oto 15 moich najbardziej skutecznych wskazówek, które każdy może teraz zastosować w swoim codziennym życiu, aby przyspieszyć szybką utratę wagi przy mniejszych skutkach ubocznych.

1. Pij odpowiednią ilość wody. To jeden z najlepszych programów odchudzających. Odwodnienie jest czynnikiem krytycznym. Nie możesz efektywnie trawić jedzenia bez wystarczającej ilości wody w twoim systemie. Nie możesz nawet właściwie przetwarzać emocji, jeśli jesteś odwodniony. I picie 16 uncji. wody przed każdym posiłkiem może przyspieszyć metabolizm nawet o 30%! Połowa masy ciała w uncjach dziennie i ¼ łyżeczki. naturalnej, nieprzetworzonej soli morskiej na każde 32 uncje. to mój podstawowy przepis na ogólny stan zdrowia i odchudzanie. Zacznij stopniowo i powoli zwiększaj spożycie w ciągu dnia. Jeśli trudno ci zejść zwykłą wodę, możesz również znaleźć dzbanki i butelki z zaparzaczem do owoców i zrobić własną, zdrową wodę smakową! Dodaj zioła, takie jak mięta lub bazylia, i owoce lub warzywa, takie jak cytryna, jagody lub ogórki. Woda będzie miała trochę smaku, ale nadal będzie miała zero kalorii, a Ty czerpiesz korzyści zdrowotne z owoców, warzyw lub ziół, które dodasz jako dodatkową korzyść!

2. Kiedy piję, Wyeliminuj puste kalorie jak napoje gazowane (zwykłe i dietetyczne) i soki owocowe w butelkach, które zawierają głównie cukier. 16-uncjowa butelka sody zawiera aż 16 łyżeczek cukru! Soda dietetyczna zawiera niebezpieczne sztuczne słodziki, które powodują, że jesz więcej!

3. Jedz prawdziwe jedzenie! Żadnych zapakowanych, fałszywych, przetworzonych i obciążonych chemikaliami „dietetycznych” produktów spożywczych. Kiedy opierasz swoje posiłki na prawdziwej, pełnej, świeżej żywności, odżywiasz się na poziomie komórkowym, a nie tylko napełniasz brzuch. Dostajesz również witaminy i minerały, których potrzebuje Twój organizm i pragnie w postaci, którą rozpoznaje. To znacznie przyczyni się do wyeliminowania zachcianek. Jest to najlepszy program odchudzania i ogranicza spożycie kalorii, ponieważ organizm potrzebuje odpowiednich minerałów do funkcjonowania, a gdy ich brakuje, generuje zachcianki motywujące do ich znalezienia.

4. Dołącz czyste źródło białka do każdego posiłku. Białko to pożywienie wspomagające metabolizm, a także bardzo satysfakcjonujące, więc Twój posiłek lepiej zaspokoi głód, dostarczy Twoim mięśniom potrzebnego paliwa i przyspieszy metabolizm. Nie musisz przesadzać. Cztery uncje czystego źródła białka na posiłek wystarczą.

Informacje o białkach spożywczych

5. Uczyń świeże i mrożone warzywa, zwłaszcza warzywa liściaste, jako węglowodany źródła i włączaj je do wszystkich posiłków! Możesz zjeść omlet warzywny na śniadanie, dużą świeżą sałatkę do obiadu i pieczone warzywa do kolacji! Wybieraj warzywa w sezonie, a nigdy nie będziesz się nudzić.

6. Błonnik i tłuszcz są Twoimi przyjaciółmi! Uwzględnij dobre źródła błonnika, takie jak fasola i rośliny strączkowe oraz zdrowy tłuszcz, taki jak kokos, len i oliwa z oliwek a także surowe, organiczne orzechy, nasiona, oliwki i awokado. Błonnik sprawia, że ​​organizm ciężej pracuje nad trawieniem posiłków, usuwa toksyny z organizmu, utrzymuje regularność i obniża indeks glikemiczny posiłku, utrzymując stały poziom cukru we krwi. A zdrowe tłuszcze pomagają organizmowi spalać tłuszcz.

7. Uzupełniaj mądrze. Istnieją pewne naturalne suplementy, które mogą pomóc Ci w odchudzaniu, takie jak CLA, zielone ziarna kawy i witamina D. Większość ludzi ma niedobór witaminy D, więc myślę, że jest to podstawowy suplement, który powinien stosować każdy. Uważaj na „utratę wagi” i „suplementy diety”, które są niczym innym jak kofeiną i mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Pozostań przy zakupie wysokiej jakości suplementu multiwitaminowo-mineralnego, aby uzupełnić niedobory żywieniowe i być może zawierać probiotyki oraz dodatkową witaminę D i witaminę K2.

8. Ćwicz codzienny nawyk. Jest to zalecane przez większość zdrowych programów odchudzania jako dobry krok w utrzymaniu wagi ciała na stałym poziomie. Nie możesz tego obejść - musisz codziennie ruszać się, co najmniej 30 minut dziennie, aby zacząć i pracować do 60 minut przez większość dni. Obejmują zarówno trening cardio (np. Chodzenie, jazda na rowerze, odbijanie), jak i trening siłowy. Im więcej masz mięśni, tym więcej kalorii spalasz nawet w spoczynku.

9. Nie bądź „aktywny siedzący”. Tutaj jest cienka linia. Potrzebujesz odpoczynku i aktywności. Siedzenie przez dłuższy czas, nawet jeśli ćwiczysz przez większość dni w tygodniu, jest równie niebezpieczne dla zdrowia jak palenie! Naukowiec Katy Bowman definiuje „aktywny siedzący tryb życia” jako:

„Aktywny siedzący tryb życia to nowa kategoria osób, które są sprawne przez jedną godzinę, ale siedzą przez resztę dnia… Nie można zrównoważyć 10 godzin bezruchu jedną godziną ćwiczeń”.
Proponuję ustawić minutnik w telefonie lub FitBit, abyś pamiętał, aby wstawać co 30-40 minut i ruszać się! Rozciągnij się, chodź dookoła, zrób kilka przysiadów, pajacyków, pompek na ścianie, rzutu lub 60-sekundowego siedzenia na ścianie. Krąży krew. Spraw, aby każda łazienka przerwała również ruch. Bóg zaprojektował nasze ciała, aby były aktywne.

10. Upewnij się, że Twój cel dotyczący utraty wagi jest realistyczny. To jeden ze zdrowych programów odchudzania. Nie narażaj się na porażkę i frustrację, wyznaczając nierozsądny cel. A kiedy wyznaczysz sobie cel, jasno określ „dlaczego” za nim stoi. Dlaczego chcesz schudnąć - spraw, aby było to ważne i przypominaj sobie o tym każdego dnia.

11. Podziel swój główny cel na mniejsze cele (Baby Steps) a gdy osiągniesz każdy z nich - świętuj to! Na przykład, jeśli Twoim celem jest zrzucenie 20 funtów. w 8 tygodni, bardzo wykonalny, realistyczny cel, podziel go na tygodniowe lub dwutygodniowe przyrosty. W miarę postępów - ćwiczysz 5 lub więcej dni w tygodniu, zrzucasz 1-2 funty. tydzień, znajdź inny sposób na świętowanie swojego osiągnięcia. Kup płytę DVD, CD lub książkę, którą chcesz, zafunduj sobie film - dzięki temu Twój postęp będzie bardziej konkretny i nabierze pozytywnego rozpędu.

11. Poniedziałki rekrutacyjne Instytutu. Jeśli pomylisz się z planem, nie bij się. Jeden posiłek lub jeden dzień nie wykolei cię całkowicie, chyba że będziesz kontynuował. Wracaj do planu i wykorzystuj każdy poniedziałek, aby ponownie poświęcić się realizacji swoich celów.

12. Prowadź dziennik żywności i kondycji. To nie musi być skomplikowane. Badania pokazują, że kobiety, które to robią, tracą średnio 6 funtów. więcej niż ci, którzy tego nie robią. Tutaj możesz napisać i śledzić swoje cele - pismo mówi nam, abyśmy napisali wizję! Istnieją również aplikacje takie jak myfitnesspal które działają z każdym planem, którego używasz.

Oszczędź na śnie

13. Nie oszczędzaj na śnie! Badania to odkrywają Brak snu zwiększa poziom greliny, hormonu pobudzającego apetyt oraz obniża poziom leptyny, hormonu, który zapewnia uczucie sytości i satysfakcji. Po prostu to, czego nie chcesz! Staraj się nie zmuszać się do pozostania poza punktem senności. Idź spać, gdy jesteś zmęczony, w przeciwnym razie twoje ciało uwalnia hormon stresu, kortyzol, który nie pozwala ci zasnąć, co nie tylko powoduje reakcję stresową, ale także utrudnia zasypianie. To staje się błędnym kołem pozbawienia snu, przemęczenia i stresu. Kończysz zmęczony, ale podłączony i nie możesz spać. Może wydawać się sprzeczne z intuicją, aby więcej spać, aby schudnąć, ale badania pokazują, że jest to kluczowy element układanki odchudzania.

14. Nie komplikuj. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi pod względem biochemicznym, więc musisz ustrukturyzować swoją dietę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Dla mnie to zmodyfikowany dieta ketogeniczna przez większość dni, ale dla Ciebie może to być wegetariańskie lub po prostu niskowęglowodanowe. Jednak fundament pozostaje ten sam: twórz posiłki z najlepszej jakości, świeżych, pełnych, prawdziwych „jednoskładnikowych” produktów. To oznacza takie rzeczy jak kurczak, sałata rzymska, ogórki, jajka, jabłka - to nazywam „żywność jednoskładnikową”. Są składnikami - nie mają składników. Wybieraj prawdziwą żywność, a nie podróbki lub produkty podobne do żywności, które można znaleźć w paczkach lub przez okno dla gości!

Wykorzystanie jednego dnia w tygodniu do przygotowania prostych posiłków i przekąsek, które ograniczają wybór, dodatkowo uprości czas posiłku i wyeliminuje pokusę podjadania rzeczy, które nie zapewniają Ci pożywienia i energii. Ugotuj na twardo kilka jajek bez klatki na szybką, pożywną przekąskę energetyczną lub napełnij małe torebki kanapki namoczonymi orzechami i nasionami. Utrzymuj świeże warzywa w czystości i gotowe na szybką przekąskę.

15. Spice Things Up! Jednym z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów na poprawę odżywiania jest swobodne stosowanie przypraw w posiłkach. Oprócz tego, że potrawy są bardziej aromatyczne, a tym samym bardziej satysfakcjonujące, badania codziennie dowodzą, jak skutecznie zwalczają choroby i poprawiają ogólny stan zdrowia, a także stabilizują poziom cukru we krwi, zwalczają stany zapalne i przyspieszają metabolizm, co znacznie ułatwia odchudzanie.

Wnioski

Wybierz jeden krok co tydzień lub dwa i stopniowo włączaj go do swojej rutyny, a będziesz mieć pewność, że szybko stracisz na wadze. Miałem klientów, którzy przez kilka miesięcy zastępowali puste napoje wodą i cieszyli się cudownym sukcesem odchudzania *. Gdy odniesiesz sukces, będziesz zmotywowany do dodania kolejnego kroku.

Zawsze dobrze jest zachować zdrowie i mieć odpowiednią masę ciała, z pomocą najlepszego programu odchudzania. Dzięki temu nie będziesz narażony na ryzyko zachorowania na niektóre choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca i zawał serca. Ten program jest jednym ze zdrowych programów odchudzania, które można wypróbować. Kroki podane w tym programie mogą pomóc ci uzyskać godną podziwu sylwetkę, a także zwiększyć pewność siebie podczas przebywania wśród ludzi.

Dobrze jest również zbilansować przyjmowane przez nas jedzenie, aby zmniejszyć spożycie zbyt wielu kalorii, poprawić poziom płynów w organizmie i zapewnić sobie wystarczającą ilość odpoczynku. Badania wykazały również, że u niektórych osób stres może powodować przyrost masy ciała; dlatego mądrze jest pracować nad stresem i naszym nastrojem.

Zapoznaj się z Recenzje Naturally Slim który program utraty wagi, który może pomóc Ci osiągnąć cele związane z utratą wagi.

Kredyty obrazowe

Wyróżniony obraz: Shutterstock

Obrazy wysyłane pocztą: Shutterstock

Autor
Facebook Twitter Instagram

Ann Musico

Certyfikowany Trener Zdrowia

Ann jest certyfikowanym holistycznym trenerem zdrowia, autorką i niezależnym konsultantem żywieniowym, który umożliwia kobietom dobre życie, aby mogły modować

Podobne posty

Pokaż wszystkie