Zaktualizowano: 2019, 19 września

Czy możesz schudnąć dzięki `` diecie pasterza ''

Przeczytaj więcej o diecie pasterza - planie odchudzania inspirowanym Biblią.
Czy możesz schudnąć dzięki `` diecie pasterza ''
Dieta Pasterza to oparty na Biblii program dietetyczny stworzony przez Kristinę Wilds. Obrazy Shutterstock

Jedną rzeczą, której mamy dziś pod dostatkiem, jest mnogość diet i programów żywieniowych.

Niektóre z nich są stworzone, aby pomóc Ci schudnąć, a inne, aby zarządzać niektórymi choroby.

Wygląda na to, że każdy trener fitness ma (lub będzie miał) własną dietę i wszyscy twierdzą, że ich program żywieniowy jest skuteczniejszy niż ktoś inny.

Dieta Pasterza to kolejny program dietetyczny, tworzony również przez trenera fitness.

Czy to jest skuteczne?

Poniżej przedstawiamy wszystkie odpowiedzi.

Przegląd diety Pasterza

Dieta Pasterza to biblijny program zdrowotny, który zawiera inspirowane Biblią wskazówki dotyczące naturalnego zarządzania wagą. Zasadniczo program koncentruje twoją energię na podążaniu za wskazówkami Ducha Świętego w twoim życiu.

Dieta Pasterza to system oparty na chrześcijaństwie, który zachęca użytkowników do uwzględniania swojej wiary w sposobie odżywiania się.

Pasterze

„Książki” diety Pasterza.

Wiara jest ważnym aspektem dla osób religijnych i starają się żyć zgodnie z zasadami swojej religii.

Ten program oferuje możliwość szukania biblijnej pomocy w określaniu odpowiednich wyborów żywieniowych oraz kontrolowaniu lub unikaniu popędów.

W przeciwieństwie do większości diet, które są zbyt restrykcyjne i szkodliwe dla zdrowia, dieta Shepherda jest biblijna plany odchudzania które mają promować spożywanie zdrowych tłuszczów i innej zdrowej żywności niezbędnej do kontroli wagi.

Mając na uwadze, że program promuje dobrze zbilansowaną dietę, ryzyko negatywnych skutków zdrowotnych znacząco spada.

Kim jest Kristina Wilds?

Dieta Pasterza została stworzona przez Kristina Wilds a według mało informacyjnej oficjalnej strony internetowej programu, jest autorką i osobistym trenerem z siedzibą w Denver w stanie Kolorado.

Aby uzyskać więcej informacji na jej temat, zajrzyj na jej stronę internetową, na której stwierdza się, że uzyskała swój pierwszy certyfikat w AFFA w 1987 roku, co jest naprawdę imponujące.

Oprócz Shepherd's Diet sprzedaje za pośrednictwem tego internetowego sprzedawcy jedną książkę dla dzieci, która ma tylko dwie recenzje. Tak więc twierdzenia o byciu bestsellerem numer 1 są nieprawdziwe, podobnie jak stwierdzenie, że książka dla dzieci jest bestsellerem numer 1.

W każdym razie Kristina Wilds pracuje z dziećmi, prowadzi zajęcia z samoobrony i ma klientów Choroba Parkinsona, suw ofiary, sportowcy i inni.

Jej pasją jest pomaganie swoim klientom w poprawianiu ogólnej jakości życia.

Ten sam cel wyznaczyła również w przypadku diety Shepherd's Diet, aby pomóc każdemu użytkownikowi poprawić jakość życia, kontrolować wagę i czuć się zdrowiej.

Jak działa dieta Pasterza?

Duża część programu obraca się wokół słuchania poleceń Boga dotyczących twojego ciała.

Przyczyna tego jest dość prosta, kiedy ludzie podążają za własnym pragnieniem, zwykle kończą się przejadaniem się lub jedzeniem, które nie są zdrowe.

Pomyśl o tym, plik powód, dla którego przybierasz na wadze jest to, że jesz za dużo fast foodów i nie ćwiczysz regularnie.

Dieta Pasterza to siedmiostopniowy system odchudzania, który informuje cię o tym sposobie odżywiania się, a skłonność do pobłażania jest wymieniona w siedmiu grzechach głównych w Biblii[1].

Głównym celem zdrowotnych biblijnych planów odchudzania w tym konkretnym programie jest zmiana sposobu myślenia o jedzeniu.

Poinstruuje cię, aby ograniczyć przyjmowanie pokarmu, zatrzymując się, gdy nie jesteś już głodny.

Jest to uzasadnione przede wszystkim dlatego, że wiele osób odczuwa chęć zjedzenia wszystkiego, co ma na talerzu, nawet jeśli głód już dawno minął.

Chociaż program koncentruje się na dobrze zbilansowane odżywianie, dużą wadą jest to, że oficjalna strona internetowa nie zawiera zbyt wielu informacji.

Zasadniczo musisz kupić system, aby dowiedzieć się o nim więcej.

Co otrzymujesz zamawiając dietę Pasterza?

Program jest dostępny wyłącznie na oficjalnej stronie w cenie 47 USD.

Twój zakup zapewnia dostęp do diety Pasterza i bonusów, w tym:

  • Co Jezus jadłby w sklepie spożywczym?[R]
  • Protokół utraty tłuszczu „Sekret Mojżesza”
  • Przewodnik antystresowy dla wojowników modlitewnych
  • Raport składników odżywczych w piecu do spalania tłuszczu

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

Tak, istnieje 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Reklamacje i wrażenia użytkownika

Shepherd's Diet to nowy program i nie ma zbyt wielu doświadczeń użytkowników. Oprócz referencji na oficjalnej stronie (które nigdy nie są wiarygodne), jest kilka komentarzy na temat autora oficjalna strona na Facebooku. Na jej Facebooku kilku użytkowników napisało, że nie otrzymali książek bonusowych przy zakupie.

Niektórzy klienci są wściekli z powodu drogiej ceny. Oczywiście wyniki różnią się w zależności od osoby iz czasem możemy spodziewać się większej liczby doświadczeń użytkowników.

Możesz także chcieć przeczytać - Nie byłbyś na diecie, gdybyś wiedział…

Wnioski

Chociaż ten program jest oparty na prawidłowym pomyśle, nie spełnia oczekiwań. Zakup Shepherd's Diet jest o wiele za drogi, brakuje informacji dla klientów, którzy chcą dowiedzieć się o niej więcej, a autor wykorzystał informacje, które można znaleźć za pomocą prostego wyszukiwania w Google.

Jeśli jednak nie chcesz tracić czasu w Google i chciałbyś dowiedzieć się więcej o biblijnym podejściu do jedzenia, ta książka może Ci się przydać.

Autor
Twitter Instagram

Angela Lemond, RDN, CSP, LD

Angela Lemond jest zarejestrowanym dietetykiem (RDN) i krajowym rzecznikiem Akademii Żywienia i Dietetyki. Angela

Podobne posty

Pokaż wszystkie