Zaktualizowano: 2019, lipiec 19

Kurze łapki: kiedy dotyka to mężczyzn i kobiety?

Kurze łapki: kiedy dotyka to mężczyzn i kobiety?

Co to są kurze łapki?

Niektórzy uważają, że kurze łapki dodają charakteru twarzy, ale inni się z tym nie zgadzają i często zastanawiają się, w jaki sposób rozwinęły się kurze łapki. Kurze łapki, czasami określane jako linie śmiechu, są zwykle bardziej uciążliwe niż przyjazny charakter twarzy. Oni są zmarszczek które wyrastają z kącików oczu.

Istnieje kilka czynników, które mogą prowadzić do kurzych łapek, ale jeśli zaczniesz stosować środki zapobiegawcze i ochronne w młodym wieku, możesz być w stanie odeprzeć kurze łapki. W tym artykule omówimy, jakie są przyczyny kurzych łapek ?, kiedy mężczyźni i kobiety zaczynają rozwijać kurze łapki, leki do wstrzykiwań, botoks, co myślą eksperci w dziedzinie zdrowia, zapobieganie i nie tylko. Czytaj dalej i odkryj więcej interesujących informacji o kremie pod oczy i jego działaniu. Sprawdź także Skinceuticals AGE Eye Complex; możliwość pozbycia się zmarszczek i kurzych łapek.

Jakie są przyczyny kurzych łapek?

Wiek jest główną przyczyną kurzych łapek. Kiedy jesteśmy młodsi, nasza skóra jest pełna kolagenu i elastyny, ale z wiekiem zaczynamy mieć ich mniej. Nasz mięśnie twarzy również zaczynają słabnąć. Wszystko to utrudnia utrzymanie młodej i gładkiej skóry twarzy. Uszkodzenia słoneczne są drugim co do wielkości czynnikiem przyczyniającym się do kurzych łapek. Uszkodzenia spowodowane słońcem naprawdę postarzają naszą skórę. Dlatego tak ważna jest pielęgnacja skóry już od najmłodszych lat. Kiedyś zmarszczek zaczynają się pojawiać, trudniej jest się ich pozbyć na dobre.

Ludzie też pytają

Jaka jest różnica między drobnymi liniami a zmarszczkami?
Co to jest Instant Wrinkle Reducer?
Czy kremy na zmarszczki naprawdę działają
Jaki jest główny składnik Instant Ageless?
Czym jest krem ​​Hydra Claire?
Jaki jest najlepszy krem ​​regenerujący zmarszczki?

Kiedy mężczyźni i kobiety łapią kurze łapki?

Co zaskakujące, wielu mężczyzn i kobiet zaczyna widzieć, jak kurze łapki pojawiają się w wieku około dwudziestu kilku lat. Większość ludzi jest w szoku, gdy dowiaduje się, że mogą się rozwijać zmarszczek tak wcześnie, ale to fakt. Ponieważ uśmiechanie się, marszczenie brwi, mrużenie oczu i śmiech powodują marszczenie się skóry w kącikach oczu, trudno uniknąć rozwoju kurzych łapek. Wiedząc, że te zmarszczki zaczynają się pojawiać w połowie do późnych lat 20-tych, bardzo ważne jest, aby jak najszybciej zastosować odpowiednie techniki profilaktyczne. Nastoletnie lata to idealny czas na rozpoczęcie. Niestety, większość nastolatków jest zbyt zajęta martwieniem się o bal maturalny, edukację kierowców i czas spędzany z najlepszymi przyjaciółmi. Możesz uzyskać pomoc, czytając o Recenzja Plexaderm; które mogą ci pomóc w radzeniu sobie ze zmarszczkami, kurzymi łapkami i drobnymi liniami.

Jakie są największe prowokatory wrony?

Jak wspomniano wcześniej w tym artykule, rozszerzenie naturalny proces starzenia wraz z mimiką twarzy, którą wszyscy regularnie robimy, jest bardzo winna za rozwój kurzych łapek. Palenie również w dużym stopniu przyczynia się do powstawania kurzych łapek (wraz z innymi zmarszczkami mimicznymi), ponieważ otoczenie twarzy dymem papierosowym powoduje, że w naturalny sposób mrużysz oczy. Winna może być również twoja pozycja do spania. Jeśli śpisz na boku lub brzuchu, uciskasz części twarzy. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale stałe linie zwykle zaczynają się od tymczasowych.

WebMD sugeruje również, że osoby stosujące dietę jo-jo są bardziej podatne na rozwój zmarszczki na twarzy. Utrata wagi, a następnie jej odzyskanie powoduje rozciąganie skóry i ostatecznie może ją uszkodzić.

Kiedy do gry wchodzą leki iniekcyjne?

Większość lekarzy woli leczyć kurze łapki za pomocą kombinacji Botox i wypełniacze do wstrzykiwań. Botox nakłada się najpierw na ten obszar, aby zminimalizować skurcze mięśni. Kiedy się uśmiechasz, kurczące się mięśnie powodują marszczenie się skóry wokół oczu. Pacjenci czekają około tygodnia, aby zobaczyć, czy jakiekolwiek linie są nadal widoczne. Jeśli tak, to w celu uzyskania efektu końcowego stosuje się wypełniacze do wstrzykiwań. Używanie wypełniacza bez botoksu powoduje szybkie rozpraszanie wypełniacza, gdy skurcze mięśni go rozkładają. Dostępne są również laserowe odnawianie powierzchni i peelingi chemiczne.

Botox jako opcja leczenia przeciwstarzeniowego dla kurzych łapek

Opcja leczenia przeciwdziałającego starzeniu się za opłatą wrony

Chociaż Botox jest nadal bardzo kontrowersyjny, wielu pacjentów i lekarzy go nosi. Botox rozluźnia mięśnie w obszarze problemowym, co powoduje wygładzenie skóry. Za każdym razem, gdy otrzymasz zabieg botoksu (jego efekty nie są od razu trwałe), Twoje zmarszczki będą mniej wyraźne. Niektórzy eksperci uważają, że botoks może przekwalifikować mięśnie twarzy, tak że zmarszczki ostatecznie znikają razem.

Skutki uboczne zastrzyków

Zastrzyki przeciwzmarszczkowe z pewnością mogą mieć skutki uboczne. Częste są tymczasowe siniaki, bóle głowy i łagodne objawy grypopodobne. Mniej powszechne skutki uboczne obejmują opadające powieki, drżenie oczu, ból twarzy i osłabione obszary wokół mięśni. Efekty uboczne są tymczasowe. Składniki stosowane w preparatach przeciwzmarszczkowych do wstrzykiwań zostały zatwierdzone przez Australijską Agencję ds.


Większość ludzi opisuje zastrzyki przeciwzmarszczkowe jako uczucie ukąszenia komara. Iniekcje wykonuje się bardzo cienkimi igłami i niewielką ilością płynu. Znieczulenie miejscowe nie jest konieczne, a ból ocenia się na 0.5 na 10.

Co badanie mówi o kurzych łapkach

Zgodnie z Mayo Clinic, zmarszczki są naturalną częścią procesu starzenia. Jest nieuniknione, że w jakimś momencie u każdego pojawią się zmarszczki. Twarz i szyja są bardzo narażone na działanie promieni słonecznych i, co dziwne, są to obszary, które wielu ludzi ignoruje w młodości. Podejmując odpowiednie środki, kurze łapki i inne zmarszczki na twarzy można uniknąć przez dłuższy czas. Twoje wybory stylu życia mają duży wpływ na to, jak starzeje się Twoja twarz.

Zapobieganie

Najbardziej oczywistą formą profilaktyki jest jak najdłuższe przebywanie na słońcu oraz oczywiście noszenie odzieży ochronnej i kremów przeciwsłonecznych w okresach przebywania na słońcu. Nie zapominaj, że słońce nadal może być szkodliwe, nawet jeśli znajduje się za chmurami, a ty jesteś w wodzie lub w samochodzie. Niektóre fryzury pomogą chronić części twarzy lepiej niż inne. Możesz także nosić czapki i często nakładać SPF 15 na twarz i szyję.

Kobiety, które noszą makijaż, powinny przejść przez a schemat pielęgnacji skóry przed nałożeniem makijażu rano i ten sam schemat należy stosować wieczorem, aby zmyć makijaż (zwłaszcza makijaż oczu) przed snem. Staraj się jak najwięcej spać na plecach i zawsze bądź świadomy tego, co dzieje się ze skórą. Jednak rynek jest zalewany wieloma kremami na zmarszczki i jego recenzje, które możesz również sprawdzić Recenzje Dermalift które mogą pomóc w prowadzeniu do zdrowej skóry.

Podobne posty

Pokaż wszystkie