Recenzja Juvederm - czy jest bezpieczna i czy ma jakieś skutki uboczne?

Czy Juvederm jest wart swojej ceny? Czy to naprawdę działa? Znajdź pomocne recenzje klientów i przejrzyj oceny dotyczące kremu Juvederm.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Juvederm?

Juvederm to marka wypełniaczy skórnych zawierających kwas hialuronowy jako kluczowy składnik. Występuje w pięciu różnych odmianach, z których każda ma inną lepkość i stężenie kwasu hialuronowego.

Juvederm
Juvederm - Wypełniacze skórne

Do tych pięciu należą Volbella, Vollure, Voluma, Ultra i Ultra Plus XC. Każdy typ służy swojemu celowi i jest stosowany na różnych częściach twarzy.

Generalnie jednak te wypełniacze mają na celu pozbycie się drobnych linii i zmarszczek na twarzy poprzez poprawę nawilżenia skóry i zwiększenie objętości skóry - dosłownie.

Kto jest producentem Juvederm?

Juvederm jest produktem Allergan, firmy farmaceutycznej z siedzibą w Dublinie w Irlandii.

Jest to firma, która specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży leków i urządzeń w czterech kluczowych obszarach: ośrodkowy układ nerwowy, pielęgnacja oczu, gastroenterologia i estetyka medyczna.

Oprócz Juvederm, kolejnym bardzo popularnym produktem firmy Allergan jest Botox.

Jak działa Juvederm?

Juvederm wykorzystuje kwas hialuronowy jako kluczowy składnik. Jest to popularny składnik wielu produktów do pielęgnacji skóry przeciwdziałającej efektom starzenia ze względu na doskonałą zdolność przyciągania i zatrzymywania wilgoci.

Oprócz poprawy nawilżenia skóry, Kwas hialuronowy spełnia również wiele innych funkcji, w tym zwiększa objętość skóry i zwiększa produkcję kolagenu.

Kwas hialuronowy i kolagen to dwa główne białka strukturalne tworzące skórę.

Składniki Juvederm - czy są bezpieczne i skuteczne?

Juvederm ma tylko jeden, ale bardzo ważny kluczowy składnik:

 • Kwas hialuronowy - Ta naturalnie występująca w organizmie substancja jest okrzyknięta przez wielu ekspertów kluczową cząsteczką odpowiedzialną za starzenie się skóry, jak opisano w tym 2012 recenzja od DermatoEndocrinology. Zgodnie z tym artykułem i wieloma innymi badaniami kwas hialuronowy ma zdolność zatrzymywania wody nawet 1000-krotnie większej od jej wagi, co stanowi o jego doskonałych właściwościach nawilżających. Stosowany jako wypełniacz ma również inną zaletę polegającą na fizycznym zwiększaniu objętości skóry, a także zwiększaniu tempa, w jakim organizm wytwarza kolagen.

Jakie są zalety Juvederm?

 • Ma pięć różnych wariantów do wyboru w zależności od leczonego obszaru.
 • Zaprojektowany, aby ujędrnić skórę, dosłownie zwiększając jej objętość.
 • Twierdzi, że poprawia nawilżenie skóry poprzez przyciąganie i zatrzymywanie wilgoci.
 • Pomaga pobudzić organizm do produkcji większej ilości kolagenu.
 • Zapewnia natychmiastową, naturalnie wyglądającą poprawę, która może utrzymywać się do dwóch lat.

Jakie są wady Juvederm?

 • Jest drogi i może być zarządzany tylko przez certyfikowanego dostawcę.
 • Nie jest odpowiedni dla osób z historią alergii na środki miejscowo znieczulające, takie jak lidokaina.
 • Zawiera białka bakteryjne, które mogą wywoływać reakcje alergiczne u osób podatnych.
 • Zalecany tylko dla osób w wieku 21 lat i starszych.
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ - Intensywny kolagen

Najczęściej zadawane pytania

P: Gdzie mogę kupić Juvederm?

Odp .: Juvederm nie jest podobny do innych produktów do pielęgnacji skóry, które można łatwo kupić. W rzeczywistości jest to zabieg, z którego należy skorzystać u autoryzowanego dostawcy.

P: Ile kosztuje Juvederm?

Odp .: Juvederm kosztuje od 400 do 600 USD za strzykawkę. Całkowity koszt zabiegu zależy od rodzaju i ilości potrzebnego wypełniacza.

P: Kto powinien używać Juvederm?

Odp .: Juvederm polecany jest osobom, które chcą pozbyć się zmarszczek na twarzy. Może być również stosowany w celu nadania skórze objętości i wypełnienia ust.

P: Jak używać / aplikować Juvederm?

Odp .: Juvederm jest dostarczany w strzykawkach, które muszą być podawane przez certyfikowanego dostawcę. To nie jest coś, o co powinieneś się ubiegać. Jak wspomniano, istnieje pięć różnych wariantów Juvederm, a każdy z nich ma swoje własne wskazania i przeciwwskazania.

P: Jakie są skutki uboczne Juvederm?

Odp .: Sam Juvederm nie powinien wywoływać działań niepożądanych, z wyjątkiem prawdopodobnie przypadków, gdy zastrzyki były podawane osobie z alergią w wywiadzie.

Wszystkie inne są związane z samym zastrzykiem. Najczęściej zgłaszane działania niepożądane po wstrzyknięciu obejmują zaczerwienienie, łagodny ból lub dyskomfort, zasinienie, obrzęk i swędzenie.

Te trwają kilka dni i zwykle ustępują same. Ciężkie skutki uboczne są rzadkie i wymagają konsultacji i leczenia z lekarzem.

P: Jakie są środki ostrożności przy korzystaniu z Juvederm?

Odp .: Juvederm został zatwierdzony przez FDA jako bezpieczny i skuteczny w użyciu. Jednak osoby, które mają historię lub nadwrażliwość i alergie, muszą najpierw skonsultować się ze swoim lekarzem przed wykonaniem zastrzyków.

Produkt zawiera lidokainę (środek miejscowo znieczulający) i niektóre białka bakteryjne, które mogą wywoływać reakcje alergiczne u niektórych osób.

Osoby cierpiące na schorzenia, zażywające leki (np. Leki rozrzedzające krew, leki przeciwzapalne, immunosupresyjne) oraz kobiety w ciąży lub karmiące piersią muszą postępować tak samo.

P: Jaka jest polityka zwrotów Juvederm?

Odp .: Zasady zwrotu kosztów za usługi Juvederm zależą od dostawcy, u którego będą wykonywane zastrzyki. Niektórzy dostawcy oferują zwrot pieniędzy za niezadowolonych klientów, inni nie.

Juvederm jest bardzo skutecznym produktem i jak dotąd nie ma doniesień o pacjentach niezadowolonych z wyników.

P: Czy Juvederm oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Niestety, nie było żadnych wzmianek o darmowych ofertach próbnych Juvederm.

Recenzja Juvederm - ostateczny werdykt

Starzenie się to naturalny proces i nie ma sposobu, aby go całkowicie zatrzymać. Dobrze, że jest wiele produktów, które mogą pomóc spowolnić ten proces, a wszystko, co musisz zrobić, to wybrać taki, który może pomóc.

Jeśli chodzi o wypełniacze skórne, wystarczy powiedzieć, że Juvederm jest jedną z marek, które powinieneś wziąć pod uwagę. Jest zatwierdzony przez FDA i ma długą historię udanego stosowania na przestrzeni lat. Recenzje zadowolonych klientów można łatwo znaleźć w Internecie.

To między innymi sugeruje, jak skuteczny jest ten produkt. Oczywiście, leczenie może być trochę drogie, ale wyniki, które powinieneś uzyskać, mogą to więcej niż nadrobić.

Jednak zainteresowany klient powinien zawsze porównać Juvederm z innymi najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe jak na przykład LifeCell, DermaSet i PeraGlow przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.

Wraz z wiekiem zmienia się skład, tekstura i wygląd naszej skóry. Oznaki starzenia się skóry obejmują zmarszczki, drobne linie, utratę nawilżenia, nierówny koloryt oraz matową, zmęczoną skórę. Na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów przeciwzmarszczkowych, które obiecują, że skóra będzie wyglądać i czuć się młodziej. Wiele kremów przeciwzmarszczkowych obiecuje wszystko oprócz liftingu lub zapewnienia tak poszukiwanej „fontanny młodości”. W rzeczywistości większość z nich to tylko środki nawilżające sprzedawane jako produkty przeciwstarzeniowe.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych preparatów serum / kremów na zmarszczki dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów przeciw zmarszczkom
DermaSet
Seal
#1
DermaSet
Odnawia skórę i wzmacnia kolagen *
Zmniejsza drobne linie i zmarszczki *
Poprawia teksturę i jędrność skóry *
Potencjał do długotrwałej redukcji zmarszczek *
Zapobiega starzeniu się komórek skóry *
Intensywny kolagen
#2
Intensywny kolagen
Odnawia skórę i wzmacnia kolagen *
Zmniejsza drobne linie i zmarszczki *
Poprawia teksturę i jędrność skóry *
Potencjał do długotrwałej redukcji zmarszczek *
Zapobiega starzeniu się komórek skóry *
Skinception - natychmiastowy reduktor zmarszczek
#3
Skinception - natychmiastowy reduktor zmarszczek
Odnawia skórę i wzmacnia kolagen *
Zmniejsza drobne linie i zmarszczki *
Poprawia teksturę i jędrność skóry *
Potencjał do długotrwałej redukcji zmarszczek *
Zapobiega starzeniu się komórek skóry *

0
Recenzje klientów dotyczące Juvederm

Recenzja Juvederm - czy jest bezpieczna i czy ma jakieś skutki uboczne?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Juvederm - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.